Lubię takie projekty, które mają swoją strukturę, ale w czasie wspólnej pracy zaczynają swoim życiem, tchnięte świeżymi pomysłami i ciekawością. Nasze badawcze warsztaty „Pies jaki jest, czy każdy to widzi?” w Wolna Szkoła Pozytywka właśnie tak się potoczyły. Wyszło z nich wiele dobrego, bo spontaniczne pomysły po drodze płynęły z serca i zaangażowania wszystkich zainteresowanych.
Wiele się działo, a na koniec jeszcze odwiedziliśmy wrocławskie schronisko, gdzie mogliśmy przyjrzeć się życiu czekających na domy zwierząt.
Pozytywko, bardzo Ci dziękuję za te kilka miesięcy wspólnej pracy oraz odkryć:-)
