Warsztaty z Gwiezdnym Wilkiem

Bardzo dziękuję za  przesympatyczne  spotkanie autorskie z klasą trzecią w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wisznia Mała wokół książki „Chłopiec i Gwiezdny Wilk”.  Rozmowy urozmaiciły dedykowane książce warsztaty: „Wszystkie emocje są ważne”. Mówiliśmy o tym, jak rozpoznać emocje u innych. Czy zachowanie zawsze oddaje to, co czujemy. Jakie odcienie mają uczucia i czy smutek zawsze wygląda tak samo. 

Na koniec wykonaliśmy uczuciowniki z Gwiezdnym Wilkiem. 

Biblioteka w wiszni Małej, to miejsce do którego wracam z ogromną przyjemnością. I tym razem czas upłynął w rodzinnej, niezwykle ciepłej atmosferze. 

Bardzo dziękuję za zaproszenie!